Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Bravo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Ku po shkojna shkojna sonte
Eh ca po boja bojna sonte
Se jena deh e jena nxehh elele
Sonte shoqnia ku po rrishin
Eh a ban gati bakshishin
E knojna kengen per fjal te nderit
Ne kupe te qiellit

REF:
Bravo Bravo per muziken Bravo Bravo
Per gitaren Harmoniken Bravo Bravo
Bravo Bravo maturantit Bravo Bravo edhe Landit
Neve krejtve dhe dashnis se re elele

Ku po shkojna shkojna sonte
Eh ca po boja bojna sonte
Se jena deh e jena nxehh elele
A i harroj senet e kqija
A gezohemi per sene t'mira
Po mduket s'kemi mu nda
Deri ne sabahh

REF:x2
Bravo Bravo per muziken Bravo Bravo
Per gitaren Harmoniken Bravo Bravo
Bravo Bravo maturantit Bravo Bravo edhe Landit
Neve krejtve dhe dashnis se re elele

Ky tekst u dërgua nga LindaOfficialPublikimi: 03/05/2014
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku


Lori - Bravo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bravo".
3. Video është e këngës "Bravo", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Lori:


Komente 1