Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Nje Arsye
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Arsye".
3. Video është e këngës "Nje Arsye", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Nje Arsye  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/12/2014

2014-12-07T13:21:10+00:00Sa veshtire per mua
kur e di qe s'jam me ty
kam nje mall ne zemer
kam nje lot e syte e mi

Pse nuk me tregove
nje arsye nuk ma the
ti vet u largove
vec nje Zot e din perse

Cdo fjal qe ta kam than
ishte e vertet
me zemer te kam dashte
s'te harroj per jete

S'di pse prap te dua
veten t'ime se kuptoj
shume her kam provuar
por nuk mundem te t'harroj

Pse nuk me tregove
nje arsye nuk ma the
ti vet u largove
vec nje Zot e din perse

Cdo fjal qe ta kam than
ishte e vertet
me zemer te kam dashte
s'te harroj per jete


Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë