Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Lori - Ai Djali  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/11/2016

2016-11-20T18:30:00

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Miti GeciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ai Djali" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga B2N. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

S'ta fali, S'ta fali
Jam prape ai djali
Zemra sa s'te ndali kur me pe
Sepse per ty jam
Si Nikotine
Si Heroine
Jo nuk ma nin per ty...

Un te desha ti s'me deshe
Per ty qava e ti qeshe
Shum tu luta qe tu ktheshe
Sot jam dyshe kur du dhe treshe
Vajz e mir sot ti vajz e keqe
Mem ba xheloz tash ti del me streche
Nuk ma nin je boo si teneqe
Ik largohu se nuk kam 100 lekshe...

Ta ... kalin
E kalove lumin
Qe mos ta zgjasim fshije numrin
Skam pun me ti nuk derdhi lot
Ban zoti mir ka vajza plot
Sjam perfekt as ti sje perfekte
Ti sme do prandaj sheh difekte
Ti me flisje kur tu tekte
Lamtumire une s'jam prej letre...

Ref 2x :
S'ta fali, S'ta fali
Jam prape ai djali
Zemra sa s'te ndali kur me pe
Sepse per ty jam
Si Nikotine
Si Heroine
Jo nuk ma nin per ty...

Sot po qan ti kur ti qeshe
Kur te desha ti sme deshe
Nuk ngjitet ajo qe ke thy
Jam i lir ma mir pa ty
Jam djal i ri kam jeten para
Plot me ngjyra lara lara
Mos u lodh me mu ska gara
Ato si ti un i thej si arra
Se kthej mbrapa koken
Me ty nuk lodhem zdi mhumbe mu
Une e humba kohen
Nuk merzitem jo nuk stesohem
Nji her gabova dy her zgabohem
Kujdesu per ato qe i ke se ti marrin
Don mem pas prap e humbe shancin
Nuk ta fal e kishe rastin
Je teper von hajt mirupafshim...

Ref 2X:
S'ta fali, S'ta fali
Jam prape ai djali
Zemra sa s'te ndali kur me pe
Sepse per ty jam
Si Nikotine
Si Heroine
Jo nuk ma nin per ty...Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet