Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Dashuria Ime, Ku Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/12/2016

2016-12-08T17:02:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashuria Ime, Ku Je Ti" kënduar nga Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet