Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Nusja Jone E Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nusja Jone E Mira".
3. Video është e këngës "Nusja Jone E Mira", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Nusja Jone E Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Miti Geci

Këngë e albumit:

"Sot Martohemi"

Komente

Asnjë Koment

24/06/2018

2018-06-24T15:00:07+00:00O muzik o vallen mos e ndal
Le te dridhet sonte kjo sall

Nuse perendesh
Sot e kemi marr
Nusja jone e mira
Vlen sa shqiptaria per ne

O miq te ri o njerz te mir
E dhat ciken ne nje shpi te mir
Gezohuni nikoqir e na rroft kjo dit
Nusja jone e mira vlen sa shqiptaria per ne

Krejt po shkon ma s'miri krejt me rrenc
Dasma jone o do t'mbahet ne mendt
Djali na ka sjell ma te miren ne vend
Vlen sa shqiptaria per ne

O ju miq e ri o njerz me fat
E keni ket cik si diamant
Sikur prind te dyt do t'ia ngjylim syt
Nusja jonë e mira vlen sa shqiptaria per ne


Ky tekst u dërgua nga Samrika
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet