Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori, Korabi, Albina & Dardani - Martohem Kete Vere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Korab Shaqiri

Më Shumë Nga

Albina Kelmendi

Më Shumë Nga

Dardan Gjinolli

02/12/2018

2018-12-02T16:30:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Martohem Kete Vere" kënduar nga Lori, Korabi, Albina & Dardani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lori, Korabi, Albina & Dardani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet