Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lori - Mjere Dashnia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mjere Dashnia".
3. Video është e këngës "Mjere Dashnia", por nuk këndohet nga Lori.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Lori - Mjere Dashnia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika:

Armend Rexhepagiqi

Teksti:

Aida Baraku

Orkestrimi:

Irkenc Hyka

Komente

Asnjë Koment

22/11/2019

2019-11-22T16:00:11+00:00A po vjen te dera e shpisë
A po vjen,a vjen me m’pa
Se s’po di çka me i thanë vllaznisë
për cikrrim pse jemi nda
A munesh me ardhë me m’pa
Se jam ratë e me halle t‘mia
A munesh me ardhë me m’pa
se mjerë dashnia,e mjerë dashnia.

Ref:
Kur dashninë e gjejna
Tana mbrapa i lejna,lejna.
Kur dashninë e gjejna
Tana mbrapa i lejna,lejna

Kokan mbledhë krejt njerzt e shpisë
Lehtë me vdekë e zor me t’pritë
E si toka n’verë jam tha
A po don ma shumë me m’vra
A munesh me ardhë me m’pa
Se jam tu i pa do andrra t’kqija
A munesh me ardhë me m’pa
Se mjerë dashnia,e mjerë dashnia.

Ref:
Kur dashninë e gjejna
Tana mbrapa i lejna,lejna.
Kur dashninë e gjejna
Tana mbrapa i lejna,lejna

A munesh me ardhë me m’pa
Se jam tu i pa do andrra t’kqija
A munesh me ardhë me m’pa
Se mjerë dashnia e mjerë dashnia

Ref:
Kur dashninë e gjejna
Tana mbrapa i lejna,lejna.
Kur dashninë e gjejna
Tana mbrapa i lejna,lejna


Ky tekst u dërgua nga Lindi
Më Shumë Këngë Nga Lori:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet