Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Lorik Kasapolli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lorik Kasapolli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 11 Tetor 2015, Lorik Kasapolli publikon videoklipin "Krejt I Ke Haram". Në vitin 2019, Lorik Kasapolli publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bekim Tetova

Arsen Mani

Amir Rexhepi

Misol Fasa

Novi

Hakif Krasniqi

Lindi Baksi

Mel Duraku

Kujta

Flakron Voca

Tags: Lorik Kasapolli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet