Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lorik Kasapolli - Krejt I Ke Haram
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt I Ke Haram".
3. Video është e këngës "Krejt I Ke Haram", por nuk këndohet nga Lorik Kasapolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lorik Kasapolli - Krejt I Ke Haram Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

11/10/2015

2015-10-11T12:46:38+00:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Krejt I Ke Haram" kënduar nga Lorik Kasapolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fatmir Elezi - Krejt I Ke Haram

JAKUJAM OSHPIRT PARA TEJE PO QENDROJ NDERSA TJERET PO VALLZOJN UN POLOTOJ ME FUSTAN TE BARDH TE VESHUR MEGJITH ZEMER DUKE QESHUR SA ELUMTUR QE MARTOESH SONTE JE PARA TJERVE SHUM ENDERSHME PER MU DOLE SHUM ERREJSHME PERTY JET E RE FILLON EPER MU GJITHQKA MBARON.
KREJT IKE HARAM KREJT IKE HARAM KET ZEMER ESHPIRT TY TI PATA DHAN KREJTIKE HARAM KREJT IKE HARAM SENE DOR KET JET TY TA PATA LON

Bekim Kumanova - Krejt I Ke Haram

ja ku jam o shpirt para teje po qendroj gjersa tjeret po vallzojn un po lotoj.me fustan te bardh te veshur me gjithzemer duke qeshur sa e lumtur qe martohesh sonte je,para tjerve shum e ndershme per mu dole shum e rrejshme per ty jete e re fillon e per mu gjithcka mbaron.

ref.2x
(krejt i ke haram,krejt i ke haram ty zemer e shpirt un ti pata dhan , krejt i ke haram krejt i ke haram se ne dor kete jete un ta pata lan )
Më Shumë Këngë Nga Lorik Kasapolli:


Komente mbi këtë këngë