Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Lorik Kasapolli - Çajin Kur Ta Pish
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çajin Kur Ta Pish".
3. Video është e këngës "Çajin Kur Ta Pish", por nuk këndohet nga Lorik Kasapolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Lorik Kasapolli - Çajin Kur Ta Pish Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

01/07/2019

2019-07-01T13:28:39+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Çajin Kur Ta Pish" kënduar nga Lorik Kasapolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Xhemil Salihu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Çajin kur ta pish aman aman, qitja pak limone
Çajin kur ta pish aman aman, qitja pak limone

Çajin kur ta pish aman aman, qitja pak limone
Çajin kur ta pish aman aman, qitja pak limone
Sa per hater tem oj vajz, sa per hater tande
Sa per hater tem oj vajz, sa per hater tande

Ujin kur ta pish aman aman, mos e turbullo
Ujin kur ta pish aman aman, mos e turbullo
Po te lutem ty moj vajz kur mos e harro
Po te lutem ty moj vajz kur mos e harro

Zogu e don malin aman aman, peshku e don detin
Zogu e don malin aman aman, peshku e don detin
Te kam dashur ty moj vajz ma shum se vet vetin
Te kam dashur ty moj vajz ma shum se vet vetin

Dola ne dritare aman aman, une te shiqu
Dola ne dritare aman aman, une te shiqu
E harrova veten moj vajz per ty tuj mendu
E harrova veten moj vajz per ty tuj menduMë Shumë Këngë Nga Lorik Kasapolli:


Komente mbi këtë këngë