A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lory B
  • Vendlindja:
  • Aargau 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 22 Korrik 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: pop

Lory B është këngëtar. Lory B aka "Liridona Buqa" eshte lindur ne zvicer, por eshte nga Suhareka.

Më datë 14 Tetor 2014, Lory B publikon videoklipin "A Je".

Më datë 8 Tetor 2015, Lory B publikon videoklipin "Marre". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Getinjo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss.

Më datë 24 Shkurt 2016, Lory B publikon videoklipin "Super Djal". Muzika e këngës u punua nga Zzap And Chriss, teksti u shkrua nga Getinjo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Zzap And Chriss.

Më datë 8 Shtator 2019, Lory publikon videoklipin "Simpati".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019