Lot Kurbeti

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Lot Kurbeti është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Më datë 6 Nëntor 2017, Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Lumthi Ne Per Kete Nene". Më datë 11 Nëntor 2017, Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Moj E Vogela". Më datë 12 Nëntor 2017, Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Kanarina". Më datë 3 Gusht 2018, Ilia Basho & Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Kemi Lindur Zoterinj". Muzika e këngës u punua nga Ilia Basho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Grupi I Vranishtit

Bilbilat E Labërisë

Kaonet Delvine

Grupi Polifonik I Libohovës

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

Grupi Obelisku

L.R.I

Grupi Bilbili

Hakerat

Armagedon


Tags: Lot Kurbeti, Grupi Lab

Krijo Një Kartolinë