Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lot Kurbeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lot Kurbeti është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore polifonike. Më datë 6 Nëntor 2017, Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Lumthi Ne Per Kete Nene". Më datë 11 Nëntor 2017, Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Moj E Vogela". Më datë 12 Nëntor 2017, Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Kanarina". Më datë 3 Gusht 2018, Ilia Basho & Lot Kurbeti publikojnë videoklipin "Kemi Lindur Zoterinj". Muzika e këngës u punua nga Ilia Basho, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vani Rushiti....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

L.R.I

Grupi Bilbili

Grupi Polifonik I Libohovës

Grupi I Vranishtit

Bilbilat E Labërisë

Grupi I Të Rinjve Gjirokastër

Grupi Folklorik Hajredin Fratari

Kaonet Delvine

Grupi Obelisku

P.E.Z

Tags: Lot Kurbeti, Grupi Lab


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet