Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lot Kurbeti - Lumthi Ne Per Kete Nene  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

06/11/2017

2017-11-06T14:51:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lumthi Ne Per Kete Nene" kënduar nga Lot Kurbeti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lot Kurbeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lot Kurbeti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet