A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Loti is a singer. Në Nëntor 2005, Loti merr pjesë në Nota Fest 2005 me këngën "Bij", në bashkëpunim me Curri....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nik Thani

Qendrim Krasniqi

H2rap

Besir Raqipi

Joy B

D-Real

Zini Arapi

Real Expert

Rrug-Aq

Lazim Cnoli


Tags: Loti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019