Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Loyal Man

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Loyal Man është një këngëtar. Jeton ne Kamenic.Ky Reper Nga Kamenica Meret Me Rep Qe NGa Viti 2005, Ku mirrej me Demo Ndersa Ne Vitin 2006 Formuan Grupin ''O.G'Family'' Bashk Me Reperin e Po Te Ketij Grupi NUCLEAR-P.I.M.P OG permban 3 antare Loyal Man & Nuclear PimP & Release......

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dj Sadi

Bejuos

Ecstasy Tlg

Elines

Gold King

Da Freak

Sttyler

V.M

King

Trimi A.K.A Dr.L

Tags: Loyal Man, Loyalman, Og


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet