Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Hajra - Sa Fort Të Dashuroj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Loti m'pikon
Kur pres s'largu me tjetrin t'shikoj
Loti m'pikon
E zemrën time pa mëshirë e mundon
Në këtë botë
Për mu nuk ka më tjetër shkëlqim
Se vetëm pa ty
Nuk munten prore t'jetoj

Ref:
Sa fort të dashuroj
Mos lejo tjetri që të ledhatojë
Të lutem kthehu prapë
Se jeta ime pa ty nuk më vlen


Ky tekst u dërgua nga  GreenEye66Luan Hajra
Publikimi: 24/01/2014


Luan Hajra - Sa Fort Të Dashuroj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Fort Të Dashuroj".
3. Video është e këngës "Sa Fort Të Dashuroj", por nuk këndohet nga Luan Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Hajra:


Komente 0