Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Luan Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 47 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: Luan Krasniqi është një këngëtar i njohur. Më datë 11 Shtator 2008, Luan Krasniqi publikon videoklipin "Mos Shko". Më datë 21 Maj 2009, Luan Krasniqi publikon videoklipin "Ne Oren 10". Më datë 24 Dhjetor 2013, Masar Sinani & Luan Krasniqi publikojnë videoklipin "Hasan Aga". Më datë 25 Dhjetor 2013, Masar Sinani & Luan Krasniqi publikojnë videoklipin "Qka Poj Thot Dema Kadris". Më datë 4 Korrik 2017, Luan Krasniqi publikon videoklipin "Xheloze"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hazir Qelaj

Nehat Ferati

Dardan Shkreli

Naser Dula

Ramadan Abazi

Luli (Lulzim Sadiku)

Kosovar Alija

Morris

Avni Hadergjonaj

Fatmir Miroci

Tags: Luan Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet