Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Krasniqi - Dul Lulija Te Bunari Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dul Lulija Te Bunari" kënduar nga Luan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ervis Meci - Dul Lulija Te Bunari

1.
Dul lulija te bunari
Duul lulija oj nan te e bunari-oo
O sa fort e kish mar malli
Oo o sa fort oj nan e kish mar malli oo.

Dul lulija n'kapixhike
Duul lulija oj nan n'kapixhikeee oo
Per me gjet ni djal arshike
Per me gjet oj nan ni djal arshikee oo

Refren:
Fustani me pika sa mir po te rrika(x2)
Apo vjen moj vajz apo un te ika (x2)

2.
(2x)
Dul lulija n'kapixhike
Duul lulija oj nan n'kapixhikeee oo
(2x)
Per me gjet ni djal arshike
Per me gjet oj nan ni djal arshikee oo

Refren:
Fustani me pika sa mir po te rrika(x2)
Apo vjen moj vajz apo un te ika (x2)

Avdyl Mziu - Dul Lulija Te Bunari

Dul lulija te bunari,
Dul lulija oj nan te bunari o

O sa fort e kish marr malli
O sa fort oj nan, kish marr malli o

Dul lulija n’kapixhike
Dul lulija oj nan n’kapixhike o

Per me gjet nje djal arshike
Per me gjet oj nan djal arshike o

Dul lulija ne oborr e
Dul lulija oj nan, ne oborr e o

Arshikut ja bon me dor e
Arshikut ja bon oj nan me dor e o

Buja - Dul Lulija Te Bunari

Ref: Dul lulija o moj te bunari oj te bunari oj mu qu k.. oj dul lulija o moj te bunari oj te bunari oj mu qu k.. oj


dul lulija dul dul te bunari thash oj zemer mu ka qu njoni , se tpash mbrapa me bötht e trasha um trullave mbone me perzi hapa. kesh tu u rrzu po hop nalt u qova, thash biatch t'shkoj shpejt ti blej do kondoma , e t'kthena prap te ti e met ther , a thu per sa muna mu kon si biqiklet , e met pshtet papq , zonin me ta shterr pak , sa osht balloni knej osht kejt OK tashmos ta nin , mos u ngut kadale mos u hup , se per marre mos u zbut, se kom qef asi t'qarta kejt t'hallakata pernime me bo kejt kejt kfata se sonte po dalim e pe kallim malin e ti bjeri defit e une kalli barin .
Ref: dul lulija o moj te bunari oj te bunari oj mu qu k.. oj , dul lulija o moj te bunari oj te bunari oj mu qu k.. oj

tu ec te posht ka mali e pash lulin te bunari ajo pike uj e une pisha bari , tu nxjer uj me kofe , e bana shoqe lulija te bunari me mu nshojke roffe ...

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 05/02/2014Më Shumë Këngë Nga Luan Krasniqi:


Komente mbi këtë këngëLuan Krasniqi - Dul Lulija Te Bunari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Lulija Te Bunari".
3. Video është e këngës "Dul Lulija Te Bunari", por nuk këndohet nga Luan Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.