Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Krasniqi - Kush Ka Rrejt E Kush Tka Mashtrue  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/02/2014

2014-02-05T13:04:32+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kush Ka Rrejt E Kush Tka Mashtrue" kënduar nga Luan Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luan Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luan Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet