Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Qallaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Luan Qallaku është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Luan (Naser) Qallaku, Luki është një këngëtar i talentuar në të gjitha zhanret muzikore. Ka të mbaruar shkollën e mesme dhe muziken e ka pasion. Në Maj 2012, Luan Qallaku merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Do T'jesh E Imja". Më datë 15 Nëntor 2014, Luan Qallaku publikon videoklipin "Ky Eshte Fundi". Më datë 14 Korrik 2016, Luan Qallaku publikon videoklipin "Ti Zemra Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mejdi Tafaj

Jeton Murati

Hajdar Gashi

Besnik Sinani

Faton Thaqi

Xhavit Lezi

Lan Haradini

Shkelzen Masholli

Rrem Gjakova

Isa Krasniqi

Tags: Luan Qallaku, Luki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet