Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Qallaku - Shaci Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

zemra flak me kallet
kur e di qe ste kam pran
je larg ti nga un po prap zemrat nuk na u ndan
prap si gjdo dit duke tpritur ne nje vend
sa me shpejt qe te vjen vera
per me tpas se mlan mend

shaci ti ngadal po vjen
nuk po mxinet vendi vend
dua te kem sa me afer
nuk po mundem pa tpermend

shaci nuk po boj teater dua te kem sa me afer
per gjdo nat te jem me ty dikotek me kall krejt

te unë nuk vjen vera po nuk erdhe shpirti im
je larg ti nga un po prap zemrat nuk u ndan
prap si gjdo dit duke tpritur ne nje vend
sa me shpejt qe te vjen vera
per me tpas se mlan mend

shaci ti ngadal po vjen
nuk po mxinet vendi vend
dua te kem sa me afer
nuk po mundem pa tpermend

shaci nuk po boj teater dua te kem sa me afer
per gjdo nat te jem me ty dikotek me kall krejt

Ky tekst u dërgua nga  luaniqPublikimi: 22/11/2011


Luan Qallaku - Shaci
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shaci".
3. Video është e këngës "Shaci", por nuk këndohet nga Luan Qallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Qallaku:


Komente 0