Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zhegu - Kenge Çelik Dhe Dashuri (Feat. Fatbardha Rakipi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Seç vrapova unë atë ditë tek ti
Shqetesimi s'di pse më pushtoi
Do te shkoja larg, në kantier të ri
çdo të më thoshe e dashur ti?

Por nuk prita gjatë
Gëzimi seç më rritej
fjalën kishe dhënë dhe ti
ëndrrën të dy bashkë
seç e kishim çuar
në atë kantier të ri

REF
Dhe dorën njëri-tjetrit i dhamë
të shkojmë bashkë të dy
atje ku nesër do të rrjedhë
këngë, çelik dhe dashuri

Ky tekst u dërgua nga Ferat Metushi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 10/05/2010

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Luan Zhegu:


Komente 0


Luan Zhegu - Kenge Çelik Dhe Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Çelik Dhe Dashuri".
3. Video është e këngës "Kenge Çelik Dhe Dashuri", por nuk këndohet nga Luan Zhegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.