Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luan Zhegu - Zemrat Det I Gjere

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemrat Det I Gjere".
3. Video është e këngës "Zemrat Det I Gjere", por nuk këndohet nga Luan Zhegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luan Zhegu - Zemrat Det I Gjere  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Pjesëmarrëse në

Festivali i 28-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1989

1989-11-30T23:00:00+00:00E buza gaz nje dite se di pse ngriu
nje enderim si yll u shua ne eresire
trishtimi re ngadal be sy po zbret
vec per nje cast
sic zbret debora permbi dege

Por deti i madh deboren se pranon
si jeta vete qe humbjet i haron
Nje stine plot drite na dha ne vec pranveren
trishtimin tret fal gezim dhe jete

Dashuri kerko jetes i beso
jo ti mos prano nje cast trishtimi
Zemrat e medha jane si det i gjere
jo nuk mbajne debore edhe dimer
Dashuri kerko jetes i beso
jo ti mos prano nje cast trishtimi
Zemrat e medha mbajne vetem pranvere


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani
Më Shumë Këngë Nga Luan Zhegu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet