Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luan Zhegu - Bashke Me Femijet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  8

Shpesh here te djelave
bashke me femijet e mi
dal e sodis me ta qytetin tim
I perkedhel e floket ju lemoj
bashke me ta kendoj

Sa here nga puna dal
e kthehem ne shtepi
tek lozin bashke me shoke femijet takoj
Dhe ndjej gezim ndjej zemren qe me rreh
kur i perqafoj

Bashke me femijet ndjehem une i gezuar
njerzit qytetin bashke me ta pershendes
Eshte vendi yne jane rruget tona
qe me djerse i kemi ngritur vet


Ky tekst u dërgua nga Alma BezhaniLuan Zhegu
Publikimi: 23/12/2010


Luan Zhegu - Bashke Me Femijet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashke Me Femijet".
3. Video është e këngës "Bashke Me Femijet", por nuk këndohet nga Luan Zhegu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luan Zhegu:


Komente 0