A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Luana Vjollca

Ti Amo ➡ Te Iubesc

 Shqip ➡  Rumanisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Dan


Ti Amo

Ref.
Krejt ça don ti është:
Me t'thonë unë Ti Amo (x3)
Po zemra nuk don mo
Mio Amore ti mu harromë (x3)

Krej ça don ti është:
Me t'thonë unë Ti Amo aaa
Po Mio Amore ti harromë
Zemra ty nuk t'don mo aaa

Baby!
Sa mirë ti e di
Gjithë k'to vite dashni
Ku i le ti?

Zemër, pi harron
Premtimet që ki dhonë aa
E di se krejt po manë
Fajin kujt me ia lonë aa

Ton kete nete që ty ti dhashë
A ja vlejti?
Tregomë ti a ja vlejti?
N'venin ku m'ke lonë unë jam po s'je ti

Ref.
Krejt ça don ti është:
Me t'thonë unë Ti Amo (x3)
Po zemra nuk don mo
Mio Amore ti mu harromë (x3)

Krej ça don ti është:
Me t'thonë unë Ti Amo aaa
Po Mio Amore ti harromë
Zemra ty nuk t'don mo aaa

M'ke mungu
M'kanë mungu sytë e tu
Natën vonë për ty tu menu
A menon edhe ti për mu

Tregomë a m'menon ti
Unë e di po pse s'po e pranon ti
T'kisha dhonë shans po e di që gabon ti
Ajajajajaja ja ja...

Tan keto nete që ty ti dhashë
A ja vlejti?
Tregomë ti a ja vlejti?
N'venin ku m'ke lonë unë jam po s'je ti

Ref.
Krejt ça don ti është:
Me t'thonë unë Ti Amo (x3)
Po zemra nuk don mo
Mio Amore ti mu harromë (x3)

Krej ça don ti është:
Me t'thonë unë Ti Amo aaa
Po Mio Amore ti harromë
Zemra ty nuk t'don mo aaa


Te Iubesc

Ref.
Tot ce vrei este:
Spune-mi Te Iubesc (x3)
Dar inima nu vrea
Uită-mă Dragostea mea(x3)

Ce vrei tu este:
Spune-mi Te Iubesc aaa
Da dragostea mea mă uiți
Inima ta nu te vrea aaa

Pat!
Cât de bine știi
Toți acei ani, dragoste
Unde îi lași?

Inimă, uiți
Promisiunile pe care le dai aa
Știu că au dispărut
A cui e vina,te lasă aa

În această seară v-am dat
A meritat?
Spune-mi că a meritat?
Unde mă lași spune-mi că da

Ref.
Tot ce vrei este:
Spune-mi Te Iubesc (x3)
Dar inima nu vrea
Uită-mă Dragostea mea(x3)

Ce vrei tu este:
Spune-mi Te Iubesc aaa
Da dragostea mea mă uiți
Inima ta nu te vrea aaa

Mi-e dor de tine
Mi-e dor de ochii tăi
Meniul târziu pentru tine
Chiar te gândești la mine?

Spune-mi dacă gândești
Știu de ce nu o acceptați
Am avut o șansă, dar știu că te înșeli
Ajajajajaja lo...

Astea sunt nopțile pe care vi le-am oferit
A meritat?
Spune-mi că a meritat?
Unde mă lași spune-mi că da

Ref.
Tot ce vrei este:
Spune-mi Te Iubesc (x3)
Dar inima nu vrea
Uită-mă Dragostea mea(x3)

Ce vrei tu este:
Spune-mi Te Iubesc aaa
Da dragostea mea mă uiți
Inima ta nu te vrea aaa

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019