Luana Vjollca

E Mahnitshme, Kështu Duket Sot Luana

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[08-02-2016]
Këngëtarja Luana Vjollca ka publikuar në rrjetet e saj sociale disa fotografi të mahnitshme. Ajo po vazhdon ende të jetë pjesë e emisionit "E diell" në Top Channel në rolin e prezantueses.

Në emisionin që u prezantua sot ajo kishte të veshur një fustan ngjyrë blu shumë rrëzëllitës dhe që i shkonte mjaft mirë me format e trupit. (B.A/Teksteshqip.Com)

E Mahnitshme, Kështu Duket Sot Luana


Komente 0