Luana Vjollca

Çfarë Kanë Të Përbashkët Luana Vjollca Dhe Dua Lipa?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[21-02-2016]
Këngëtarja që po korr mjaft sukses jasht vendit Dua Lipa mesa duket e ka një të përbashkët me prezantuesen e njohur të publikut shqiptar, Luana Vjollcën.

Sipas Luanës e përbashkëta e tyre është atdhdashuria. Të gjithë jemi mahnitur besoj teksa kemi parë Duan duke bërë shqiponjën dykrenare me duar gjatë një sekuence nga klipi i ri.

Luana thotë se e ka bërë të njëjtën gjë tek videoklipi "Tirana Lifestyle", përndryshe ajo ka postguar edhe një foto në Snap Chat me mbishkrimin "Dua… same“.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Çfarë Kanë Të Përbashkët Luana Vjollca Dhe Dua Lipa?


Komente 0