Luana Vjollca

Kantautori Elton Deda, Ka Ironizuar Luana Vjollcën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[03-03-2016]
Në rrjetet sociale ka disa ditë që po qarkullon një video ku shihet Luana Vjollca duke kënduar një këngë në versionin live në spektaklin "E Diell" në Top Channel.

Por performanca e saj realisht ka lënë shumë për të dëshiruar dhe në rrjetet sociale të gjithë ata që kanë shpërndarë videon, në statuset e tyre kanë përdorur shprehje satirike nga më të ndryshmet.

E tillë ka qenë edhe një faqe në Facebook me merin "Lolita" e cila ka publikuar një status iu cili është komentuar mjaft shumë

“Zëri i Luanës në versionin unplugged shkatërron familjen shqiptare. I menjëhershëm interesimi i Assadit për ta adoptuar si armë kimike”, shkruan “Lolita” dhe sjell klipin ku Luana këndon live.
Kjo video ka marr poashtu edhe një reagim nga kantautori i njohur shqiptarë Elton Deda, “Për të qarë e për të qeshur” tha Deda duke shpërndarë këtë video.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kantautori Elton Deda, Ka Ironizuar Luana Vjollcën


Komente 0