Luana Vjollca

Luana Vetëm Po Zgjerohet...

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[13-03-2016]
Luana Vjollca është gjithmonë e pranishme të dielave pranë shqiptarëve në programin "E diell" në Top Channel.

E si gjithmonë fansave të saj të zjarrtë iu intereson mjaft shumë edhe dukja e saj. E në fakt ajo di që gjithmonë të jetë e freskët dhe "in" me tndencat e fundit të modës.

Sot ajo u veçua për linjat e saj trupore, pasi në foton e publikuar në Instagram ajo shfaqet mjaft seksi dhe kjo falë ushtrimeve të rregullta që Luana ndjek në fitnes.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Luana Vetëm Po Zgjerohet...


Komente 0