Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luana Vjollca - Terbohu  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  28

Komente

1 🔥

06/08/2013

2013-08-06T11:00:54+00:00Terbohu!

Ty t'kam dasht
me shum se veten time o
do te mundem me t'harru ty
po po

von von von von shume per ty u boo
jo jo jo jo s'do me shohesh ti mu mo

po lodhesh kot ti me m'harru, po lodhesh kot
nuk munesh dot ti jo pa mu,nuk munesh dot
sec cdo dit per cdo dit un per ty kam prit
jo ti se ke dit me tu kthy ca se ke prit

Largggg
Dhe pse afrohesh prap ne jemi shum larg
un ste fal asgje nuk mund te me ndal...
te te doja ateher si e marre
dhe te thoja zemren ku e ke eeee
You can fa... tonight
yes tonight
at m...... ku e ke eee
Im gonna show you tonight
I'm fine It's my time tonight
Terbohu!

OOOO

Skam ca me bo
jo nuk me duhesh
nuk jam me ajo
vler ske mo
OOOO
Tani ca do
pse si prano
krejt gabimet qe ti ke bo

Po lodhesh kot ti me m'harru
po lodhesh kot!
nuk munesh dot ti jo pa mu nuk munesh dot
Se c'do dit per cdo dit
un per ty kom prit
jo ti se ke dit me tu kthu ca se ke prit

Larg
Dhe pse afrohesh prap ne jemi shume larg
un ste fal asgje nuk mund te me ndal
te te doja ateher si e marre
dhe te thoja zemren ku e ke eeee
You can fa... tonight
yes tonight
at m...... ku e ke eee
Im gonna show you tonight
I'm fine It's my time tonight
Terbohu!


Ky tekst u dërgua nga GentjaniKartolina (3)

0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet