A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Askush S’do Ta Besojë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  161

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/03/2014

2014-03-05T17:24:38

Muzika:

Elgit Doda

Teksti:

Olti Curri

Video Produksioni:

Pro Video

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
Nuk gjej dot forcë të iki larg
me zë te çjerrë dhe shpirtin plagë,
pa gjak në trup dhe krejt e ngrirë
sa rëndë gaboj që ende po shpresoj,

Se koha plagët do ti shërojë
tek asnjeri s'mund të besoj
vjen çdo kujtim si një mallkim
dje isha e gjallë e sot unë jam pa frymë.

REFRENI:
Me shpirtin e zbrazët nuk bëj dot jo një hap,
Me shpirtin e zbrazët, lënduar,
të mund të gjej një fjalë, të vuaja më pak
një dashuri sot shkoi, mbaroi,
askush s'do ta besojë.

Po iki sot me kokën pas
kam frikë kur emrin ta thërras
ti rri i qetë, asnjë pendim
të doja shumë, ky ish mëkati im

REFRENI:
Me shpirtin e zbrazët nuk bëj dot jo një hap,
Me shpirtin e zbrazët, lënduar,
të mund të gjej një fjalë, të vuaja më pak
një dashuri sot shkoi, mbaroi

Merri të gjitha, mos lër asnjë kujtim
zemrën dëgjoje pranë, ajo nuk mund të ndalë


Ky tekst u dërgua nga  AnnonimKartolina (3)

U krijua nga tina 2018-05-04 21:00:02
Se koha plagët do ti shërojë
tek asnjeri s'mund të besoj
vjen çdo kujtim si një mallkim
dje isha e gjallë
e sot pa fryme.
2018-01-23 18:48:47
Nuk gjej dot forcë të iki larg
me zë te çjerrë dhe shpirtin plagë,
U krijua nga ana 2017-12-13 18:55:50
Po iki sot me kokën pas
kam frikë kur emrin ta thërras
ti rri i qetë, asnjë pendim
të doja shumë, ky ish mëkati im

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019