A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Je Veç Ti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

23/11/2016

2016-11-23T17:15:01

Muzika:

Cricket

Teksti:

Yll Limani

Video Produksioni:

Imagine Films


Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une ca ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me t'majt ty ngat
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti

Je veç ti,
Gjith je kon veç ti
N 'zemren tem e n 'menen tem veç ti...
E n'fund, kush ka dasht ma shume
Dyte e dina...

Du me t'prek po je larg
Me kë zgjohesh, tash a
E don sikur mu, a i thu
Zemer, zemer

Nuk o fer, malli m'merr
Veç edhe niher me ti puth syte
Me t'pas prape prape prape
Kur e din sakte, sakte, sakte
Une jam filimi edhe fundi yt

Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une qa ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me 'tmajt ty ngat
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti

Ndjenja e fajit m'mban naten zgjut,
Mos jom une qe t'kom hup,
Mos jom une qe t'lash me shku...

Une e ti prape nihëm
A met thirr, a shihëm,
A kom mu ni njejt, me ta jep
Zemren, zemren...

Nuk o fer, malli m'merr
Veç edhe niher me ti puth syte
Me t'pas prape prape prape
Kur e din sakte, sakte, sakte
Une jam filimi edhe fundi yt

Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une qa ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me 'tmajt ty ngat
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti
Je eh eh eh e je eh eh e je eh je veç ti


Ky tekst u dërgua nga Albesa ZekajKartolina (2)

2018-01-24 20:18:23
Du me t'prek po je larg
Me kë zgjohesh, tash a
E don sikur mu, a i thu
Zemer, zemer
2018-01-24 17:28:35
Nuk e di une ku kam gabu
Nuk e di une ca ke menu
Ti e din sa shume jam mundu
Me t'majt ty ngat,me t'majt ty ngat

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019