A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Benzina


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  78

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2017

2017-07-12T15:00:03

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2017


Ti me le vetem,
Qe te luftoj me ty brenda meje
T'them t'verten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
E ku gabova,
e ku gabova une me ty (x2)
A te don loqka loqka loqka re (x2)
E e e loqka re e e e loqka re e
E ee loqka re e nese me mu s'je

Ref:

T'kalli si benzina benzina benzina benzina benzina benzina Yeah
T'kalli si benzina benzina benzina benzina nese me mu s'je
E tregoi asaj ajajaje ah ah ajajaje
Mos luaj me zjaarr ajajaje ah ah ajajaje
Go

Si leter leter,
Per ty po digjem une brenda meje
Ta them t'verteten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
Se chica loca,
chica loca o pa ty (x2)


Ky tekst u dërgua nga Klejdi Kazazi (The King)Kartolina (8)

U krijua nga eleana 2018-08-26 10:25:50
Si letër, letër,
Për ty po digjem
unë brenda meje.
Ta them t'vërtetën,
ende përgjigjen
nuk po e gjej.
2018-06-03 09:23:51
E e e loqka re e e e loqka re e
E ee loqka re e nese me mu s'je
U krijua nga xhesika hamati 2018-01-25 15:50:55
Si leter leter,
Per ty po digjem une brenda meje
Ta them t'verteten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
Se chica loca,
chica loca o pa ty (x2)
2018-01-24 17:29:48
Ti me le vetem,
Qe te luftoj me ty brenda meje
T'them t'verten,
Ende pergjigjen nuk po e gjej
2018-01-09 20:44:45
a te don loqka loqka re
2018-01-05 18:35:58
T'kalli si
benzina benzina
benzina benzina
nese me mu s'je
E tregoi asaj
ajajaje ah ah ajajaje GO!
2017-12-29 13:09:21
T'kalli si benzina,benzina
Benzina,benzina,benzina
Benzina yeah.
E nese me mu sje
E tregoj asaj ajajaje ah,
ajajaje mos luaj me zjarr.
U krijua nga luana.diellza 2017-11-19 16:22:58
Se chica loca,
chica loca o pa ty

Krijo Një Kartolinë

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019