A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Luana Vjollca - Sonte  (Feat. Dani)


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

04/05/2019

2019-05-04T17:00:05

Featuring

Ramadan Krasniqi (Dani)

Music & Lyrics:

Filloreta Raçi (Fifi)

Video Production:

MAX Production

Production:

Bini Nebihu


[Luana:]
Do pi une sonte
do pi edhe sonte
hajde ti ma mbush
goten ma mbush

[Dani:]
Do pi sonte
Do t'pi prap dhe sonte
Hajde ti kur t'dush,
Mos ta di kush

[Luana:]
Sonte t'pash
dhe doren ty ta dhash
m'ke buzeqesh
e trupi m'u rrenqeth

[Dani:]
S'di qka t'thash,
por veten une e lash
n'duart e tua shpirt
o shume thjesht humbas

Ah... Ah...
p'i harrojna krejt
p'i harrojna krejt

[Luana:]
Do pi une sonte
do pi edhe sonte
hajde ti ma mbush
goten ma mbush

[Dani:]
Do pi sonte
Do t'pi prap dhe sonte
Hajde ti kur t'dush,
Mos ta di kush

[Luana:]
S'po guxoj me t'u afru ma shume
e teproj e veten ta dorezoj

[Dani:]
S'di qka t'thash,
por veten une e lash
n'duart e tua shpirt
o shume thjesht humbas

Ah... Ah...
p'i harrojna krejt
p'i harrojna krejt

[Luana:]
Do pi une sonte
do pi edhe sonte
hajde ti ma mbush
goten ma mbush

[Dani:]
Do pi sonte
Do t'pi prap dhe sonte
Hajde ti kur t'dush,
Mos ta di kush


Lyrics submited by Diellza Musollie-Cards (2)

2019-05-07 13:26:04
Sonte të pashë
E dorën ty ta dhashë
M'ke buzëqesh
E trupi mu rrënqeth
2019-05-06 15:30:37
Do pi unë sonte
Do pi edhe sonte
Hajde ti ma mbush
Gotën ma mbush

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019