Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - Boll U Bo Tu Vujt Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  18

Sonte, e pse as gjumi s'po me ze
Te kujtoj sa here qe s'te kam prane
Oh baby, ta di vec sot ku je
Shume ma leht une vec e kisha pas

Nuk e jap veten, lotet me derdhe
Se s'te kam ty e nuk shoh askend tjeter
Nata e jona, per ditet tona
Sonte po pi, per ty dashni
Ku je tani?

Afer ty me t'pas une
Krejt i kisha fal une
Krejt i kisha fal une

Sonte luj me mu
Boll u bo tu vujt
Luj me mu
Jeta eshte e shkurt

Sonte luj me mu
Boll u bo tu vujt
Luj me mu
Krejt du me i harru


Ky tekst u dërgua nga Klodjan Pellumaj



Luana Vjollca
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/02/2019
Teksti: Luana Vjollca
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Bini Diez


Luana Vjollca - Boll U Bo Tu Vujt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll U Bo Tu Vujt".
3. Video është e këngës "Boll U Bo Tu Vujt", por nuk këndohet nga Luana Vjollca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

22
21
25
23

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY



Më Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:


Komente 0