Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - Krejt Çka T'mungon (Golden Eagle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Nëse për energji ti je
Krejt ç'ka ty t'mungon
Brenda n'pije e ke
Krej e dina na na na
Na e kena pijen
Që pa krahë t'qon n'hava

Hey!
Nëse don në formë me u ndje
Hey!
Tani në dorën tënde e ke

Shija më e mirë që tjerët nuk e kanë
Pije Golden Eagle dhe bëhu luan


Luana Vjollca - Krejt Çka T'mungon (Golden Eagle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Çka T'mungon (Golden Eagle)".
3. Video është e këngës "Krejt Çka T'mungon (Golden Eagle)", por nuk këndohet nga Luana Vjollca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

21
17
27

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:


Komente 0