Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luana Vjollca - Isha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

E pata, pata 2x
Isha,isha
Nje njeri qe thehet lehte
Isha, isha
Sherbetore e ti mbret
Me binde qe isha
Nje dikush pa dinjitet
Sipas teje isha vetem send
Turp a t'vjen

Refreni;
Kur diten e fundit e pata
Une luftova
Dhe nje lek se pata
Nuk ta kerkova
Edhe kur si gurraleca nen kepuce mbarova
Kur me the "e vdekur je "
Une jetova

E pata, pata 4x
E pata
Isha, isha
Me e keqja ne kete bote
Isha, isha
Nje askush dhe nje e kote
Me binde qe isha
E pafat qe isha une
Kjo nuk quhet dashuri por dhune
A t'vjen turp

Refreni; 2x
Kur diten e fundit e pata
Une luftova
Dhe nje lek se pata
Nuk ta kerkova
Edhe kur si gurraleca nen kepuce mbarova
Kur me the "e vdekur je "
Une jetova
Luana Vjollca
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/06/2022
Muzika: Armend Rexhepagiqi
Teksti: Aida Baraku
Orkestrimi: Fatjon Miftari & Yll Limani
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Darko Dimitrov & Armend Rexhepagiqi
Rec, Mix & Master: Darko Dimitrov
Post Production: Monet
Regjia: Artan Korenica
Agjensia Komunikimit: Paper House
Vo: Benada Mulla
Make Up & Hair: Arbër Bytyqi Studio
Designer: Walone Fashion GroupLuana Vjollca - Isha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Isha".
3. Video është e këngës "Isha", por nuk këndohet nga Luana Vjollca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luana Vjollca:


Komente 0