Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luani Dhe Migjeni - Tkisha Meu Ban Flutur  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T01:36:17+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tkisha Meu Ban Flutur" kënduar nga Luani Dhe Migjeni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luani Dhe Migjeni i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Luani Dhe Migjeni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet