Audio

Luani Dhe Migjeni - O Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/07/2013

2013-07-14T02:32:35O kur e pash oj nane
Ate vjazen te shkolla
Of of of of
Ate vajzen te shkolla o

O ja e morra oj nane
Ja desh u tranova
Of of of of
Ja desh u tranova o

O kur e pash oj nane
Ate vajzen n'qytet e
Of of of of
Ate vajzen n'qytet e o

O ja e morra oj nane
Ja desh me lane ment e
Of of of of
Ja desh me lane ment e o


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Luani Dhe Migjeni: