Më mbaj mend (për 1 muaj)


Luani Dhe Migjeni - O Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla".
3. Video është e këngës "O Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla", por nuk këndohet nga Luani Dhe Migjeni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Luani Dhe Migjeni - O Kur E Pash At Vajzen Te Shkolla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T01:32:35+00:00O kur e pash oj nane
Ate vjazen te shkolla
Of of of of
Ate vajzen te shkolla o

O ja e morra oj nane
Ja desh u tranova
Of of of of
Ja desh u tranova o

O kur e pash oj nane
Ate vajzen n'qytet e
Of of of of
Ate vajzen n'qytet e o

O ja e morra oj nane
Ja desh me lane ment e
Of of of of
Ja desh me lane ment e o


Ky tekst u dërgua nga  stafi
Më Shumë Këngë Nga Luani Dhe Migjeni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet