Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Luar - Nuk Te Njoh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2007

Komente

Asnjë Koment

23/11/2007

2007-11-22T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Te Njoh" kënduar nga Luar.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Sabri Fejzullahu - Nuk Te Njoh

Me kan then shum her qka asht zi e ma zi per ty,
por nuk donte zemra e mjer me besu qka nuk shihet me sy

Kur te pash n perqaf te tjeter kuj
Nuk ka dit as nat qe per ty skam vujt
Kur te pash te buzqeshun ne tradhti
e kam dit qe mes nesh ma ska dashni

REF:
Nuk te njoh jo nuk te njoh
ska ma keq se vrasja prej dikuj qe e do
nuk te njoh nuk muj met pa
jo pse sdu po zemra smundet ball me ba

Me kan fol qdo dit qe nuk ka nuk ka jet me ty
tkam besu ty me shpirt nuk kam dasht as ni fjal me ni
kur te pash n perqafim te tjeter kujt
nuk ka dit as nat qe per ty skam vujt
kur te pash te buzqeshun ne trradhti e kam dit qe mes nes ma ska dashni

REF:
Nuk te njoh jo nuk te njoh,
ska ma keq se vrasja prej dikuj qe e do
nuk te njoh nuk muj met pa
jo pse sdu po zemra smundet ball me ba.

Nuk te njoh jo nuk te njoh,
ska ma keq se vrasja prej dikujt qe e do
nuk te njoh nuk muj met pa
jo pse sdu po zemra smundet ball me ba.

Avni Hadergjonaj - Nuk Te Njoh

nuk te njoh nuk je ajo qe ishe nuk je mo
fjala qe ti thoje nuk mjafton
qe do jemi bashk ne pergjithmon
jo jo x2

o my gosh, im so in love
o my gosh im so in love
un krejt senet ty ti thash
kallxom ku jemi ku jemi na tash x2

me nuk me ndjen,
ckado qe kam ba per ty sja vlen
tash me shum se kurr ti me urren
koken kur me sheh nga pas e kthen, arsye s'ke x2

o my gosh im so in love
o my gosh im so in love
un krejt ty ti thash
kallxom ku jemi ku jemi na tash x4
Më Shumë Këngë Nga Luar:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet