Më mbaj mend (për 1 muaj)

Luar - Remember Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  16

In your eye is the beauty of the sea,
in your arms i feel so free,
do you remember how we used to be,
do u remember that beautiful me.

Do you remember how it used to be,
do you remember that beautiful me,

You and i we meant to be together forever,
you and i we meant to be together forever,

You are so close and you're so far away
baby i need you here everyday.


Ky tekst u dërgua nga LillyLuar
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/07/2012
Muzika: Alandy
Teksti: Alandy


Luar - Remember
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Remember".
3. Video është e këngës "Remember", por nuk këndohet nga Luar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Luar:


Komente 2