Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Luciano Dresa

Nuk ka akoma asnjë votë

Luciano Dresa është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mentor Kollari

Mandi Xhambazi

Sardi Gs

Ylber Franca

Fonci Nomja

Lavdim Kasumaj

Silvi Nishtulla

Geni Vesholli

Mirjan Athina

Enver Ahmeti

Tags: Luciano Dresa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet