Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ju lutemi qe perkthimi te jete sa me i sakte dhe pa perdorur Google Translate.

Faleminderit per kohen tuaj.

Lucie Miloti - "Cila Syte Due Me Te Pa"

Teksti origjinal i kenges

Çila syt moj du me t'pa
Jare,e... iptida du me fillue jare,e...
qila syt moj du me t'pa
po vijn shoqet me t'kallxu
fati jem moj ka me t'vra
Jare,e... qysh at' dit q'i u bane nuse jare,e...
dola të shikjova n'xham
syt e zez faqet e kuqe
vetullen porsi gajtan
Titulli i perkthyer:


Gjuha Origjinale e Kenges (Kerkohet)

Gjuha e Perkthimit: (Kerkohet)


Teksti i perkthyer:


(Mund të lihet bosh)teksteshqip.com © 2007 - 2019