Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Lucky Voice

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Lucky Voice është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Në Prill 2005, Lucky Voice merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Latin Lover"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Florian Kollaj

Fjorentin Dore

Mardi

Sokol Musaj

Erdet Tatari

Skerdi (Top Fest)

Ahmed Emurllai

Fisnik Berisha

Vitmar Basha

Ermal Ponoci

Tags: Lucky Voice, Lussien Muhameti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet