Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lucky Voice
  • Vendlindja:
  • Vlore 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Nuk ka akoma asnjë votë

Këndon kryesisht: pop-rock

Lucky Voice është këngëtar. Në Prill 2005, Lucky Voice merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Latin Lover".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet