A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  17
  • Origin:
  • Muhurr 
  • Age:
  • 17
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Lueda Lala is a writer. Lueda Lala eshte nje nxenese me pasion per poezine. Poezite e saj vijne natyrshem fale nje ligjerimi te bute qe buron nga gjendja shpirterore.Neper te gjitha poezite qarkullon nje limfe e njomesht ku meditimi organizon nje funksion psikologjik. Jane pikerisht realiteti dhe deshira ato qe e ushqejne aventuren e saj poetike....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Laureta Durmishi

Mersina Makollari

Xhenisa Memolla

Dalina Shehaj

Anxhela Kanani

Rina Hajrullahu

Florentina Zukaj

Medina Fetai

Emira Sokoli

Yllka Kastrati


Tags: Lueda Lala

Lueda Lala in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019