Më mbaj mend (për 1 muaj)


Lugati - Mesazh Per Fyrat  (Feat. Kacaki)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Kacaki

12/10/2011

2011-10-12T16:57:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mesazh Per Fyrat" kënduar nga Lugati.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Lugati i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Lugatti:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet