A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Luigj Tinaj & Ylli Sufaj - Djemte E Shqipes Ne Serbi


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2017

2017-01-10T19:56:54

Më Shumë Nga

Yll SufajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djemte E Shqipes Ne Serbi" kënduar nga Luigj Tinaj & Ylli Sufaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Luigj Tinaj & Ylli Sufaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019