Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Luis Fonsi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  23
 • Emri i Vërtetë:
 • Luis Alfonso López
 • Vendlindja:
 • San Juan, Puerto Rico 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Luis Fonsi është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Luis Alfonso López Rodríguez-Cepero, zakonisht më i njohur si Luis Fonsi, është një këngëtare Puerto Rico, kompozitor dhe aktor. I lindur në Porto Riko, Fonsi dhe familja e tij më vonë u transferua në Orlando, Florida, gjatë fëmijërisë së hershme Fonsi-së. Rreth kohës që ai ishte dhjetë vjeç, Fonsi filloi të ëndërrojnë për t'u bërë një anëtar i Menudo, një grup amerikan Latine djalë. Duke mos qenë në gjendje për të ndjekur atë ëndërr, ai e bëri, ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Justin Timberlake

Adam Lambert

Arash

Enrique Iglesias

Tiziano Ferro

David Bustamante

Guy Sebastian

Alex Ubago

Michel Teló

Don Omar

Tags: Luis Fonsi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet